همه ما تو زندگی یه زمانی ایده ها و طرح هایی داشتیم که دوست داشتیم عملیشون کنیم. دوست داشتیم به جای کار کردن برای دیگران کسب و کارخودمون رو راه بندازیم. حتما به این فکر کردیم که بودن در یک پروژه جذاب و کارکردن با یک تیم فوق العاده چقدر میتونه مارو به آرزوهامون نزدیک کنه یا حتما تو حوزه معدن و صنایع معدنی کم و کاستی هایی از جمله عدم وجود خلاقیت، نوآوری و… رو احساس کردیم. شاید فکر کنید ایده‌های نو در دنیای معدن جایی ندارن ولی باید بگیم:
شبکه نوآوری معدن بوم، یه پلتفرم نوآوری و کارآفرینی تخصصی تو حوزه معدن و صنایع معدنیه که این امکان رو برات فراهم کرده تا نه تنها به آرزوهات برسی بلکه بتونی از زندگیت لذت ببری.
چجوری؟ ما توی معدن بوم کمک میکنیم تا صاحب ایده بتونه کسب و کارشو طراحی کنه، برای محصولش بازاریابی کنه، مشاوره فنی و کسب وکار داشته باشه، طرح توجیهی برای سرمایه گذار بنویسه، خودشو به شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران معرفی کنه و در نهایت سرمایه مورد نیازشو جذب کنه تا به رشد و سوددهی برسه.
ما توی معدن بوم، از آشنا شدن با افراد جدید لذت می بریم و سعی می‌کنیم زمینه‌های همکاری رو باهاشون پیدا کنیم.

پس اگه دوست داری ایده هات رو عملی کنی، یا دوست داری عضو یه تیم خلاق و با انگیزه بشی و از مهارتت استفاده کنی و در نهایت مدیر کسب و کار خودت باشی،
ما هم بهت فضای کاری میدیم، هم سرمایه و هم مشاوره، کافیه با ما تماس بگیری و بقیه کارا رو به ما بسپاری.

معدن بوم، همپای ایده های شما